Hodowle sznaucerów średnich pieprz i sól

Hodowle sznaucerów średnich pieprz i sól w Polsce.
Po kliknięciu w nazwę hodowli uzyskają Państwo pełne dane kontaktowe hodowli, psy i suki w hodowli, mioty w niej urodzone oraz psy z przydomkiem dodane do bazy.

Aktywne hodowle
W spisie umieszczane są hodowle posiadające suki hodowlane w aktywnym programie hodowlanym (szczenięta w ostatnich 5 latach).

Hodowla Hodowca Miasto woj.
Agataka K-9 Karol Makowski Ostrowiec Świętokrzyski woj. świętokrzyskie
Artax’s Angels Izabela Wasiak
Arkadiusz Wasiak

Rumia

Reda

woj. pomorskie
woj. pomorskie
Bearded Force Iwona Gajecka Zgierz woj. łódzkie
Brzeskie Brodacze Iwona Stanisławska Stobrawa woj. opolskie
Canem Galaxy Dorota Trzaskowska-Kalousek Świdnica woj. dolnośląskie
Cosmeno Mirosław Sierszulski Koźmin Wlkp. woj.wielkopolskie
Deltras Gang Dagmara Grzelak Łódź woj. łódźkie
Desarma Maria Sarol Olsztyn woj. warmińsko-mazurskie
Diamentowe Brody Maria Sikorska-Zybek Kraków woj. małopolskie
Elfara Poland Małgorzata i Piotr Bujalscy Gutków woj. łódzkie
Elitesse Agnieszka Urbańska Oborniki Śląskie woj. dolnośląskie
Gagatek Alina Stelmach Bytom woj. śląskie
Grand Sen Andrzej i Małgorzata Patok
Agnieszka Kulibaba
Wejherowo
Warszawa
woj. pomorskie
woj. mazowieckie
Hazel Japez Iwona Kania Żywiec woj. śląskie
Magnum Cordis Monika Ziółek Siestrzeń woj. mazowieckie
Rebel Label Anna Bystrońska Łódź woj. łódzkie
Srebrna Magia Daria Bogusławska Białystok woj. podlaskie
Szara Magia Ewa Kazimierczak Tomice woj. małopolskie
Wigierska Wataha Łukasz Kruchelski Suwałki woj. podlaskie
z Białeckiej Ostoi Renata Kurzyńska Białka woj. lubelskie
z Doliny Soninków Danuta Wieluńska Warszawa woj. mazowieckie
z Rozkoszowskiej Chaty Renata Garbiec-Grabarczuk Uchanie woj. lubelskie

 

Zarejestrowane hodowle w których nie było jeszcze szczeniąt

Hodowla Hodowca Miasto woj.
Grey Machines Joanna Kędziora Leszno woj. wielkopolskie
Lavadora Anna Kuźmicka Kacprzak Wrocław woj. dolnośląskie
Sango de Sango Piotr Gierałtowski Kobylanka woj. zachodniopomorskie
Sempre Classico Natalia Zakrzewska Kobyłka woj. mazowieckie

 

Nieaktywne hodowle z wpisem w Bazie

Hodowla Hodowca Miasto Ostatni miot
Arizona Dream Katarzyna Janczur Kamińsko 2016.12.10
Bisurmany od Hetmana Paula Chodkiewicz Lublin 2010.06.22
Oleśnicki Brodacz Barbara Muzol Oleśnica 2006.10.15

Punta Arenas

Dolores Majchrzak-Domagalska

Waldemar Domagalski

Bydgoszcz

Sopot

2011.09.05

Rubies Chilli Beans Marlena & Radek Plentara Choszczno 2018.09.23
Sentyment Anna Maria Krawczyk Wrocław 2008.03.23
Szalona Ferajna Renata Wojtowicz Przemyśl brak informacji
Tamerlan Małgorzata Pinkos Lublin 1995.08.22
Włochata Ferajna Zenon Hazuka Cieszyn 2011.12.24
z Czartowego Pola Jolanta Halczak Turobin 2013.10.28
Źródlana Dolina Witold i Natalia Stodoła Bąków 2014.11.01

Nieaktywne hodowle bez wpisu w Bazie. Nie jest to pełna lista polskich hodowli.

Hodowla Hodowca Miasto Ostatni miot
Adekatos Tomacz Slawik Konopiska 2009.08.30
Agrikola J. Koniecki 1993.02.04
Alojand Andrzej Dzierżyc Kielce 2002.11.06
Alwis Wiktoria Świetek 1997.07.06
Amicus Cezarus Róża Włodarska 1993.10.05
Amma Agnieszka Kulibaba Warszawa 2003.07.27
An-Bo Arnold i Bożena Wojtkowiak Rogoźno 1987.10.09
Aniger Regina Bartoszewska Poznań 2005.01.28
Apsodiar Malgorzata Martynska Sopot 1996.06.11
Asesor Maria Nawrocka – Dutkiewicz Konin 1997.04.10
Atrybut Beata Szuber 1995.09.10
Bagraf G. Bagrowska 1998.03.16
Bastino Alicja Kosznik 1994.04.15
Behemot Bolesław Kuczerway 1997.08.24
Berganza Ewa Calak Ozorków 2003.12.20
Big-Bend Barbara Pieh-Jankowska 2000.11.03
Bordoni T. Wieczorek 1992.03.30
Brodate Szczęście A. Nowicki 1994.07.02
Brodaty Gawrosz Jan Żernik Katowice 2008
Bosali Ilona Bosacka 1994.12.24
Busso B. Bussowski 1990.11.19
Buszer Barbara Chodnikiewicz Gdańsk 2004.01.28
Chatka Brodacza Stanisław Niemiec 2006.04.08
Czarne Ślepia Alfiny Ewa Karpińska 1999.03.24
Cze-Sa Czesław Jakubek 1995.06.09
Culture Club Michał Trojańczyk Starogard Gdański 2008.06.21
Dawko Żaneta Kosma 1997.07.31
Dolina Rosomaka Andrzej Skibiński 2003.10.14
Domowa Stajenka 2004.09.08
Don Han Donata Rusin Piotrków Trybunalski 2005.06.14
Dor Hal Jerzy Nosowski 1992.08.20
Dona z Grabowa 2002.06.16
Dymny Szlak T. Miękus 1996.01.09
E-Wal 1991.04.11
Egreta Grażyna Widera Chełm 2011.05.28
Enbar Marta Gronkiewicz Kolbudy 2000.03.11
Enduro J. Bartos 1997.02.25
Escada A. Kaczyńska 1993.10.05
Fa-Górka Bogumiła Górecka-Fara Bielsko-Biała 2014.01.20
Fa-Ma Marceli Witkowski 2005.09.01
Favorit Janusz Stasiołek Poznań 2001.05.13
Flavago Dariusz Gajda Koszalin 1999.05.02
Fliper G. Krawiec 1996.07.27
Fortes Dog Dorota Czaplicka Jelenia Góra 2006.04.21
Fufek Kornel Ratajczak 1992.12.02
Gawiedź z Powiśla 1987.11.08
Grand Head Wiesław Tokarski Luzino 2008.01.11
Griseus Justyna i Andrzej Wierzbiccy Olsztyn 2009.04.07
Grzesiomiś J. Szulc 1997.09.02
Hakavik Kazimierz Salik Koszalin 2004.06.01
Hazard Katarzyna Bauza Mańkowska 1990.03.27
Hebago Alicja Niedzielska Bydgoszcz 2011.06.19
Imir Dorota Rygał 1996.08.27
Ja Fa J. Fałkowski 1998.02.21
Jagiellonia Roman Sudorowski 1998.09.21
Jaksa Ryszard Kobylarz 1996.10.07
Kamad Alicja Koterska 1992.10.25
Karena Małgorzata Wojtczak 1991.07.04
Kobranocka F. Wójcik 1996.02.05
Kolibra Andrzej Madej 1993.12.15
Kwileńskie Sady Kazimierz Jasiulewicz 1995.07.15
Lądecka Dolina Elżbieta Tatar 2003.07.09
Legionista K. Wójcik 1995.03.10
Mała Gapa Dariusz Mroczek 1992.10.24
Medal Canis Ernest Adamczyk 2001.08.22
Miczel Rex Michał Ciesielski 1995.03.13
Monila Monika Taras 1993.12.27
Na Każdą Pogodę Magdalena Jędryka-Basińska Wrocław 2008.08.05
Nasza Pasja Artur Dolecki Lublin 2000.06.04
Noran Danuta Wejher 1994.12.24
Oaza Brodacza Piotr Warnacki 2003.03.23
od Kieliszka Ilona Kieliszkowska Bydgoszcz 2010.04.11
od Klopsiany H. Czyżak 1995.12.23
Osobowość G. Bąk 1997.01.13
Pago Pago E. Karkoszka 1995.11.07
Pałucka Sfora Krzysztof Markiewicz Szubin 2012.11.14
Pieprzowa Dolina Dariusz Pawlak 1997.12.08
Pik Pari Hanna Siuta Opole 2003.06.11
Platynowy Skarb E. Mizgalska 1988.07.13
Polonia Major Iwona Kulesza Raszków 2004.05.09
Prestiż Stanisław Różański 1995.10.19
Prezydent A. Ochnio 1996.03.14
Pueblo Ewa Strzemkowska Świecie 2005.01.22
Rabat Jolanta Kusza 2002.09.22
Rafan 1987.05.02
Rentex Urszula Piech-Strzoda Andrychów 1996.02.06
Retman Jan Knurowski Sopot 2003.11.07
Robinia Małgorzata Ogłoza – Fabisiak 2002.11.02
Rodeo Elżbieta Stachura Sopot 1999.10.18
Run Airad 1991.03.22
Samo Szczęście Grażyna Słotwinska 1997.07.01
Sanor Jerzy Rybak 08.04.1996
Siemowit Piotr Gralewski Gostynin 2005.03.01
Skra Ormuzdowa Wojciech Chrapkowski 1997.09.18
Sławko Piotr Stachowiak 1998.04.10
Słodki Sen Aneta Rawicka 1998.01.29
Spartacus T. Pachnik 1995.05.15
Srebrna Burza Aleksandra Pyś Kraków 2006.03.21
Stratus F. Kośmidek 1996.03.05
Superata 1991.08.22
Szara Róża Jarosław Bednarzak Lublin 2005.05.03
Szczęśliwa Aura Jerzy Steindel Nowy Sącz 2004.06.30
Szebeka Anna Kuczyńska 1991.06.26
Teraz Polska Krystyna Piekut 2000.02.27
Timka Mieczysław Pawlisiak 1994.08.19
Torques Tomasz Oleś Koszalin 2001.02.17
Tramp Dobrosław Platt 1994.12.11
Trytonowy Księżyc Krzysztof Kania 2004.01.22
Utrapienie Dari Jacek Michalski 1991.08.25
Wesoły Brodacz Maciej Kajstura Racibórz 2004.09.26
Wesoły Wędkarz Z. Jerzyk 1996.12.15
Wesoły Weterynarz Marek Tymowicz 1991.06.17
Wigonia A. Krawczyk 1997.07.16
Xerxes Mariusz Turewicz 1993.10.14
z Bielnego Stawu Ilona Miecznikowska Katowice 1994.08.01
z Doliny Nacyny 1995.02.24
z Dymnego Szlaku T. Miękus 1993.10.24
z Eliaszówki Ewa Baranowska Gdańsk 1994.06.02
z Jamna Anna Raczyńska Szczecin 2006.11.20
z Krainy Delfinów Iwona Klimek Będzin 2001.05.26
z Kujawskiego Zagonu M. Nawrocka 1994.01.01
z Lgińskich Wzgórz Marek Fiuk 1994.11.26
z Lubuskich Jezior Stanisław Węgrzyn 1996.07.18
z M-4 Marlena Hołoga Kąkolewo 2002.08.02
z Nurtu Stobrawy Gertruda Siekaluk 1998.10.17
z Piastowskiej Alei M. Smejlik 1997.04.29
z Wałbrzyskiej Doliny J. Stanisławska 1994.04.14
Zbójecka Saga Jadwiga Maciejowska Kluczbork 2005.05.11
ze Starych Szkotów K. Meliszowicz 1996.06.22
ze Strasznej Kamienicy Małgorzata Korzynow-Majewska 1995.05.21
Zielony Kącik Dariusz Pawłowski Maksymilianowo 2009.06.12
Zielona Hajda Robert Spiess Jastrowie 2005.03.12
Znad Ilanki Mariusz Słowik Rzepin 2003.06.01
Znad Sławnego Jeziora Irena Kostrzewa 2006.02.27
Podziel się